Gdańskie WOPR w naszym klubie

Od 2020 roku zawitał w naszym klubie ze swoimi jednostkami oraz ratownikami Gdańskie WOPR. Na początku niewinnie zapowiadające się sąsiedztwo zaczęło owocować coraz większą współpracą, która daje coraz większe korzyści dla obu stron.


Jak na ten krótki okres do marca 2021 koledzy z Gdańskiego WOPR zorganizowali dla klubowiczów i nie tylko trzy szkolenia dotyczące udzielania pierwszej pomocy medycznej przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu do szkolenia typu: Fantom, defibrylator AED, ale również są prowadzone rozmowy na temat reaktywacji kolejnej edycji Młodzieżowych Zawodów Łodzi RIB . Kolejną zaletą przebywania kolegów na terenie klubu jest zwiększenie bezpieczeństwa osób przebywających przy nabrzeżu – zawsze jest ktoś kto zna się praktycznie na pomocy w przypadku zagrożenia zdrowia lub życia.
Reasumując jak na dzień dzisiejszy obopólna współpraca zapowiada się bardzo korzystnie, i widać że wspólnie możemy zrobić naprawdę fajne rzeczy.

Gdańskie WOPR w naszym klubie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę