Bal Karnawałowo - Walentynkowy

W dniu 11 lutego br. członkowie Gdańskiego Klubu Morskiego im. Gen. M. Zaruskiego zorganizowali Dzień Klubowicza w karnawałowym szaleństwie

Wokół szaro, buro, mokro i ponuro. Aż nie chce się wyściubiać nosa z ciepłego domku... A tu proszę, byli tacy którzy mimo nieprzyjaznej pogody i natłoku obowiązków zjawili się w Jacht Klubie by hucznie uczcić karnawał 2011!!!

Bal przebierańców posiadał hasło przewodnie : Słynne pary.

Goście bawili się przy muzyce z lat  ’60, ’70, ’80.  Wejście było bezpłatne z własnym koszyczkiem, ale z obowiązkowym przebraniem.

Przygotowanych było wiele konkursów,  w tym kalambury, taniec z balonem, quiz „Czy się znamy?” oraz wiele, wiele innych. Fundatorem nagród (gadżetów) był Skok „Piast” oraz członkowie Klubu. Wspólna biesiada trwała do rannych godzin . Goście byli zachwyceni, bo stworzony bajkowy klimat ( poprzez kolorowe stroje), poczucie humoru uczestników  oraz dobra muzyka sprzyjały szampańskiej zabawie w prawdziwie żeglarskim stylu

Wszystkich, którzy byli nieobecni, informujemy: jeżeli tylko warunki  będą nam sprzyjały w przyszłym roku zrobimy powtórkę  tej sympatycznej imprezy.

A wspaniała zabawa , z dobrą organizacją i podziałem obowiązków z jej przygotowaniem,  może znaleźć  naśladowców jeszcze w tym roku?

W DZIALE GALERIA ( KLIKNIJ TUTAJ) PUBLIKUJEMY WYBRANE ZDJĘCIA Z IMPREZY


 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

GKMLOK 2018
By: Joomla Free Templates